Eurovac 433 med lutande plasttank
En kraftfull, tilt-tömmande industridammsugare med en tålig metallram och en stor 105-liters plasttank som tål stötar och slag även under tung användning. Tanken är motståndskraftig mot utspädda syror som vägsalt och skärvätskor. Kan utrustas med ett HEPA-filter. Dess effektivitet gör det också möjligt att använda en längre vakuumslang. Rengöringssats 4,5 m/38 mm montering.
Eurovac 433 med lutande plasttank
Produktkod 002180
För mer information, besök
| Kraft | 3300 / 3600 W |
| Tank | 105 l |
| Undertryck | 240 mbar |
| Luftflöde | 10700 l / min |
| Ljudnivå | 84 dB |
| Vikt | 19 kg |
| Dimensioner | H 870 B 560 L 630 mm |
| Säkringskrav | 16 A |
Våra experter på försäljning av utrustning och tillbehör svarar gärna på dina frågor

Juha Saarivirta
+358 44 576 7029



