Laitosimurit
Eurovacin laitosimurit ovat monipuolisia ja soveltuvat erilaisiin ympäristöihin ja käyttötarkoituksiin. Imureiden erilaiset lisävarusteet, kuten letkut, suulakkeet ja pölypussit, mahdollistavat erilaisten jätteiden keräämisen tehokkaasti.
Imurit on varustettu tehokkailla suodattimilla, jotka keräävät jätteet tehokkaasti ja ehkäisevät niiden leviämisen ympäristöön. Valitse Eurovacin laitosimuri, kun haluat tehokkaan ja luotettavan tavan pitää tuotantotilasi puhtaana ja turvallisena.
Meiltä löydät mm. seuraavat laitosimurimallit:
Eurovac 101
Kevyt ja suosittu laitosimuri. Tehoa pienessä koossa. Kestävä kone ammattikäyttöön.
Eurovac Green 1300
Pieni ja helposti mukana kulkeva imuri tehokkaaseen siivoukseen. Käyttökohteita ovat mm. hotellit, ravintolat, toimistot ja keittiöt.
Eurovac 101 -laitosimuri
Tuotekoodi 002010
| Teho | 1200 W |
| Säiliö | 15 l |
| Alipaine | 220 mbar |
| Ilmavirtaus | 2800 l / min |
| Äänitaso | 78 dB |
| Paino | 8 kg |
| Mitat | K 500 L 385 mm |
Eurovac Green 1300
Tuotekoodi 002035
| Teho | 1300 W |
| Säiliö | 18 l |
| Alipaine | 230 mbar |
| Ilmavirtaus | 3300 l / min |
| Äänitaso | 70 dB |
| Paino | 11 kg |
| Mitat | K 500 L 380 mm |
Laitosimureista kysyttyä
Kysymyksiisi vastaa mielellään laite- ja tarvikemyynti asiantuntijamme















