Eurovac 303 Special
Võimas ja kergesti manööverdatav tööstuslik tolmuimeja, millel on 33-liitrine terasmahuti neljarattalisel šassiil. Vajadusel on võimalik varustada HEPA-filtriga. Puhastuskomplekt 4,5 m/38 mm paigaldus.
Eurovac 303 Special
Tootekood 002030
Lisateabe saamiseks külastage
| Võimsus | 1200 / 1400 W |
| Tank | 33 l |
| Alarõhk | 240 mbar |
| Õhuvool | 3500 l/min |
| Helitase | 78 dB |
| Kaal | 10 kg |
| Mõõtmed | K 660 L 350mm |
| Toitepinge | 16 A |
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.

Juha Saarivirta
+358 44 576 7029



