Tööstuslikud tolmuimejad
Eurovaci raskeseeria tööstusimurid on spetsiaalselt välja töötatud nõudlikesse tööstuskeskkondadesse ja põllumajanduse vajadusteks, kus on vaja tõhusat ja töökindlat imemislahendust.
Kodumaised Eurovaci tooted tagavad tippkvaliteedi ja suurepärase töövõime ka tihedas kasutuses.
Need tolmuimejad, mis on varustatud võimsate filtrite, vastupidava konstruktsiooni ja paljude lisatarvikutega, on ideaalsed puhastuslahendused rasketööstuses, ehitusplatsidel, tootmisettevõtetes ja põllumajanduses.
Need eemaldavad tõhusalt tolmu, mustuse, vedelikud ja muud saasteained, tagades puhtama ja ohutuma töökeskkonna.
Te võite leida muu hulgas järgmisi tööstuslikke raskeveokite tolmuimejaid:
Eurovac 53 4800 autom. kallutussüsteemiga
Tööstuslik tolmuimeja suurte koguste kuivade ja märgade materjalide, näiteks liiva, tööpingi jääkide ja vedelike imemiseks - eriti sobiv kahveltõstukiga tühjendamiseks.
Eurovac 53 vaatimur tõstukplatvorm 5.5kW
Raske kuiv- ja märgtolmuimeja, mis peab vastu pikale kasutamisele - varustatud kahveltõstukiga.
Eurovac 53 vaatimur käsitsi kallutussüsteemiga
See võimas tööstuslik tolmuimeja sobib kuiva ja märja tolmu imemiseks ning sobib ideaalselt rasketeks puhastustöödeks - trumli tühjendamine nuga-kallutussüsteemiga.
Eurovac 53 4800 käsitsi kallutussüsteemiga
Sobib nii kuiv- kui ka niiske tolmuimejana ning seda saab kohandada mitmesuguste lisatarvikutega - saadaval ka suruõhuversioonina.
Blue Line seeria
Raske kuiv- ja märgtolmuimeja, mis peab vastu pikale kasutamisele - varustatud kahveltõstukiga.
Blue Line 200
Suure hulga prahi kuiva ja märja tolmu imemiseks, mugava kahveltõstukikonteineriga - sobib ka tsentraalseks tolmuimejaks.
Blue Line 1000 konteiner-imur
Konteineriga tolmuimeja, mis on mõeldud kuivade materjalide, näiteks betontolmu ja metallilaastude tolmuimejaks - mahuga kuni 1000 liitrit.
Blue Line 1000 TR traktori imur
Kuivade materjalide imemiseks põllumajanduses ja välitingimustes - kasutamiseks traktori veoajamiga.
Eurovac 53
Mitmekülgne kuiv- ja märgtolmuimeja, mis sobib tolmu, vedelike ja prahi imemiseks - hõlpsasti tühjendatava paagiga.
Eurovac 53 akuimur
Juhtmevaba kuiv- ja märgtolmuimeja mobiilseks kasutamiseks, näiteks suurtes rajatistes.
Eurovac 53 Väike suruõhk
Suruõhuga kuiv- ja märgtolmuimeja mitteelektrilistele ruumidele - kompaktne ja tõhus.
Eurovac 53 trolley
Mobiilne tööstuslik tolmuimeja, mis sobib kuiva ja märja tolmuimeja kasutamiseks keerulisel maastikul - võib olla varustatud suurte mahutitega.
Eurovac 53 trolley suruõhk
Elektrivaba kuiv- ja märgtolmuimeja nõudlikesse tingimustesse - survekindel konstruktsioon ja tõhus filtreerimine
Eurovac 53 Trolley kotiga imur
Longopac™ kotisüsteemil põhinev tolmuimeja kuiva tolmu imemiseks - eriti hea betooni- ja ehitustolmu jaoks.
Eurovac 53 vaatimur
Kuiv- ja märgtolmuimeja, mida saab paigaldada otse 200-liitrise trumli peale - ideaalne suurte vedelikukoguste käitlemiseks.
Eurovac 53 suruõhu vaatimur
Pneumaatiline mudel raskete kuivade ja märgade rakenduste jaoks - vastupidav lahendus tööstusrakenduste jaoks.
Eurovac 53 laastuimur 4800
Kuivade materjalide, näiteks metallilaastude, liiva ja puhumisjäätmete imemiseks - mõeldud taaskasutamiseks.
Eurovac 53 suruõhu laastuimur
Suruõhukuivati tahketele materjalidele - sobib metallitööstusele.
Eurovac Cube
Spetsiaalne lahendus, mis on mõeldud suure mahuga tuha ja muu tolmu imemiseks - imemisseade ja mahuti on tõhusalt kombineeritud.
Eurovac 53 4800
Võimas kuiv- ja niiske tolmuimeja, millel on tsentraalne tolmuimeja võimekus - sobib suurte koguste käsitsemiseks.
Eurovac 53 väike imur
Kompaktne kuiv- ja niiske tolmuimeja väiksematesse ruumidesse - ei sobi vee tolmuimeerimiseks.
Prügikasti tolmuimeja
Spetsiaalne lahendus kuivade materjalide, näiteks ehitusjäätmete ja tuha imemiseks - lihtne tühjendamine hüdrauliliselt tõstetava ülemise osa abil.
Eurovac 53 4800 autom. kallutussüsteemiga
Tootekood 003035
| Võimsus | 3600 W |
| Tank | 200 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 120 kg |
| Toitepinge | 16 A 230 V |
| Mõõtmed | K 1870 L 850 P 1250 mm |
Eurovac 53 vaatimur tõstukplatvorm 5.5kW
Tootekood 003055
| Võimsus | 5500 W |
| Tank | 200 l |
| Alarõhk | 300 mbar |
| Õhuvool | 8830 l/min |
| Helitase | 70 dB |
| Kaal | 150 kg |
| Voolikute suurused | 38, 50 mm |
| Toitepinge | 16 A 400 V |
| Mõõtmed | K 1870 L 850 P 1250 mm |
Eurovac 53 vaatimur käsitsi kallutussüsteemiga
Tootekood 003034
| Võimsus | 3600 W |
| Tank | 200 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 120 kg |
| Toitepinge | 16 A 230 V |
| Mõõtmed | K 1870 L 850 P 1250 mm |
Eurovac 53 4800 käsitsi kallutussüsteemiga
Tootekood 003053
| Võimsus | 4800 W |
| Tank | 200 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 7800 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Kaal | 125 kg |
| Mõõtmed | K 1870 L 850 P 1250 mm |
Blue line seeria
Tootekood 003062
Sinine joon 68
| Võimsus | 11000 W |
| Tank | 60 l |
| Alarõhk | 280 mbar |
| Õhuvool | 17500 l/min |
| Helitase | 80 dB |
| Kaal | 150 kg |
Sinine joon 69
| Võimsus | 25000 W |
| Tank | 60 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 18500 l/min |
| Helitase | 80 dB |
| Kaal | 200 kg |
Blue line 200
Tootekood 018215
| Võimsus | 11 kW 400/32A (50 Hz) |
| Õhuvool | Kokku max 1050 m3/h (50 Hz) pidev töörõhk max 250 mbar |
| Kaugjuhtimispult 24 V, ületäitumise vältimine | |
| Puhastamine | Automaatne filtri puhastamine suruõhuga |
| Startup | Danfoss juhtimiskeskus koos muutuva kiirusega ajamiga |
| Mõõtmed | K 2000 L 1200 P 2000 mm |
Blue line 1000 konteiner-imur
Tootekood 080008
Tehniline teave on esitatud brošüüris
Blue line 1000 TR traktori imur
Tootekood 009225
| Võimsus | 40 kW |
| Tank | 1500 L |
| Alarõhk | 490 mbar |
| m3/h | 1960 |
| Kaal | 1200 kg |
Eurovac 53
Tootekood 003010
| Võimsus | 3600 W |
| Tank | 60 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 85 kg |
| Mõõtmed | K 1350 L 660 P 940 mm |
| Toitepinge | 16 A 230 V |
Eurovac 53 akuimur
| Võimsus | 1950 W |
| Tank | 200 l |
| Alarõhk | 120 mbar |
| Õhuvool | 6000 l/min |
| Helitase | 78 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 300 kg |
Eurovac 53 Väike suruõhk
Tootekood 003033
| Võimsus | Suruõhk |
| Tank | 50 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 3333 l/min |
| Helitase | 87 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 22 kg |
| Mõõtmed | K 1020 L 510 mm |
| Soovitatav töörõhk õhk | üle 6 baari / 1200l/min |
Eurovac 53 trolley
Tootekood 003040
| Võimsus | 3600 W |
| Tank | 60 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Kaal | 85 kg |
| Mõõtmed | K 1372 L 680 P 1100 mm |
Eurovac 53 trolley suruõhk
Tootekood 003021 / 003025
Eurovac 53 trolley ühe ejektoriga
| Võimsus | 3600 W |
| Tank | 60 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Kaal | 85 kg |
| Mõõtmed | K 1372 L 680 P 1100 mm |
Eurovac 53 trolley kahe ejektoriga
| Võimsus | Suruõhk 2 ejektoriga |
| Tank | 60 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 17000 l/min |
| Helitase | 85 dB |
| Kaal | 90 kg |
| Mõõtmed | K 1370 L 670 P 1130 mm |
Eurovac 53 Trolley kotiga imur
Tootekood 003045
| Võimsus | 3600 W |
| Tank | 50 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Mõõtmed | K 1670 L 680 P 1100 mm |
| Toitepinge | 16 A 230 V |
Eurovac 53 vaatimur
Tootekood 003038
| Võimsus | 3600 W |
| Tank | 200 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 42 kg |
| Mõõtmed | K 1870 L 850 P 1250 mm |
| Toitepinge | 16 A 230 V |
Eurovac 53 suruõhu vaatimur
Tootekood 003032
| Võimsus | Suruõhk |
| Tank | 200 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 17000 l/min kahe ejektoriga |
| Õhuvool | 9000 l/min ühe ejektoriga |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 45 kg |
| Mõõtmed | K 1870 L 850 P 1250 mm |
Eurovac 53 laastuimur 4800
Tootekood 003067
| Elekter | 4800 W |
| Tank | 75 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 7800 l/min |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 100 kg |
| Mõõtmed | K 1740 L 800 P 1100 |
| Toitepinge | 16 A 400 V |
Eurovac 53 suruõhu laastuimur
Tootekood 003068
| Võimsus | Suruõhk 2 ejektoriga |
| Tank | 75 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 1700 l/min |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 100 kg |
| Mõõtmed | K 2598 L 800 P 1100 |
Lisateabe saamiseks külastage
| Võimsus | Suruõhk 2 ejektoriga |
| Tank | 175 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 1700 l/min |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 108 kg |
| Mõõtmed | K 2098 L 800 P 1100 |
Eurovac Cube
Tootekood 080030
| Elekter | 3600 / 4800 W |
| Tank | 1300 / 1700 l |
| Alarõhk | 250 / 400 mbar |
| Õhuvool | 10500 / 7600 l/min |
| Kaal | 400 / 410 kg |
| Filtri materjal | tetratex |
Eurovac 53 4800
Tootekood 003050
| Võimsus | 4800 W |
| Tank | 60 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 7800 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 100 kg |
| Mõõtmed | K 1350 L 660 P 940 |
| Toitepinge | 16 A 400 V 50 Hz |
Eurovac 53 väike imur
Tootekood 003017
| Võimsus | 3600 W |
| Tank | 50 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Kaal | 36 kg |
| Mõõtmed | K 1070 L 650 |
| Toiteallikas | 16 A 230 V 50 Hz |
Prügikasti tolmuimeja
| Võimsus | max mbar | m3/h | Toiteallikas |
| 22 kW | 500 | 1380 | 63A/400V |
| 30 kW | 500 | 1680 | 63A/400V |
| 37 kW | 500 | 1800 | 125A/400V |
| 45 kW | 500 | 2100 | 125A/400V |
| 55 kW | 500 | 2250 | 125A/400V |
Korduma kippuvad küsimused raskete tööstuslike tolmuimejate kohta
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.














































































































































































