Peentolmuimurid
Hurricane-tööstuslikud tolmuimejad on valmistatud Soomes ning need on loodud spetsiaalselt kuiva ja peene tolmu jaoks, nagu betooni- ja lihvimistolm.
Tõhusad kahe mootoriga ja lisaks turbiinimudelid tagavad efektiivse ja ohutu töö ka nõudlikes tingimustes, näiteks remondi- ja ehitusobjektidel.
Peentolmuimurid sobivad eriti hästi:
- betoonitolmu imemiseks
- lihvimistolmu eemaldamiseks
Meilt leiad muu hulgas järgmised tööstusimuri mudelid:
Hurricane 32
Kompaktne ja tõhus tööstuslik tolmuimeja peene tolmu jaoks. Sobib näiteks kortermajade renoveerimisprojektide jaoks.
Hurricane 42 Trolley
Tõhus baasmudel puidutööstuse ja masinate rendiettevõtete jaoks. Käib hästi ebatasasel pinnal.
Hurricane 43
Spetsiaalne tolmuimeja peene tolmu eemaldamiseks ja pidevaks kasutamiseks. Sobib kasutamiseks lihvimismasinate ja tööpinkide puhul.
Hurricane 32
Tootekood 007011
| Võimsus | 2200 W |
| Tank | 33 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 7500 l/min |
| Helitase | 82 dB |
| Kaal | 18 kg |
| Mõõtmed | K 745 L 360 P 540 mm |
| Toitepinge | 16 A |
Hurricane 42 Trolley
Tootekood 007013
| Võimsus | 2200W |
| Tank | 82 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 7500 l/min |
| Helitase | 82 dB |
| Kaal | 35 kg |
| Mõõtmed | K 1010 L 470 P 770 mm |
| Toitepinge | 16 A |
Hurricane 43
Tootekood 007020
| Võimsus | 3000 W |
| Tank | 82 l |
| Alarõhk | 270 mbar |
| Õhuvool | 5800 l/min |
| Helitase | 69 dB |
| Kaal | 55 kg |
| Mõõtmed | K 980 L 470 P 900 mm |
| Toitepinge | 400 V 16 A |
| Kaitseklass | IP55 |
Korduma kippuvad küsimused tööstuslike tolmuimejate kohta
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.































