Tagasivõtmine ja pakkumistooted
Vaadake Suomen Imurikeskus Oy eemaldamistooteid.
Näiteks võite pakkuda:
Kõik müügil olevad tooted on kontrollitud ja töökorras.
Tööstus imurid
Eurovac 433 Longopac tööstuslik tolmuimeja
Tootekood 002165
1190 € KM 0%
| Võimsus | 3300 W |
| Tank | Longopac kott |
| Alarõhk | 240 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 76 dB |
| Kaal | 48 kg |
| Mõõtmed | K 1460 L 630 P 600 mm |
| Garantii | Üheaastane garantii |
Tekstiilipesurid
Eurovac Green tekstiilipuhastusvahend GP 1/27
Tootekood 002033
250 € KM 0%
| Võimsus | 1200 W |
| Tank | 27 / 6 l |
| Alarõhk | 240 mbar |
| Õhuvool | 3500 l/min |
| Helitase | 72 dB |
| Kaal | 11 kg |
| Mõõtmed | K 500 L 380 mm |
Ventilaatorid ja seadmed
Rita BF534
Tootekood 009029
169 € KM 0%
Tsentrifugaalpuhur 30 kW
Tootekood 990302
1500 € KM 0%
Väljalülitussöötur RVN 20/20 2,2 kW
Tootekood 990309
1499 € KM 0%
Imemisvoolikud
Flexaduc P2PU voolik 127mm
Tootekood 990362
Hind 11,30 €/m KM 0%
Õhuke voolik, mis sobib ainult õhu ülekandmiseks
Flexaduc P2PU voolik 140mm
Tootekood 990366
Hind 9,00 €/m KM 0%
PU voolik 140mm kerge
Tootekood 990368
Hind 14,00 €/m KM 0%
Tarvikud
Tööstuse tarvikute korv, kitsas/laius
Tootekood 990361
Hind 5 € KM 0%
Eurovac Rikka-rite
Tootekood 014096
7 9 € KM 0%
Evolution No-Smoke teleskoopvarju
Tootekood 990326
250 € KM 0%
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.
































