Eurovac 53
Spetsiaalne tolmuimeja rakendusteks, kus on vaja suurt imemisvõimsust ja vastupidavust. Lihtsalt tühjendatav 60-liitrine mahuti, mida saab kasutada ka prügikotiga. Loksutiga puhastatav tähtfilter, mille filtripindala on 2 m². Seade suudab imeda nii kuiva kui ka märga prahti ja vedelikke ilma filtrit eemaldamata. Saadaval ka HEPA-filtriga. Selle tõhusus võimaldab kasutada pikka tolmuimejat, mille läbimõõt on näiteks 38, 50 või 76 mm.
Eurovac 53
Tootekood 003010
Lisateabe saamiseks külastage
| Võimsus | 3600 W |
| Tank | 60 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 85 kg |
| Mõõtmed | K 1350 L 660 P 940 mm |
| Toitepinge | 16 A 230 V |
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.

Juha Saarivirta
+358 44 576 7029



