Eurovac 433 koos kallutatava plastpaagiga
Võimas, kallutatav tööstuslik tolmuimeja, millel on vastupidav metallraam ja suur 105-liitrine plastikpaak, mis peab vastu põrutustele ja löökidele ka raskes kasutuses. Paak on vastupidav lahjendatud hapetele, näiteks teesoolale ja lõikevahenditele. Võimalik paigaldada HEPA-filter. Selle tõhusus võimaldab kasutada ka pikemat tolmuimeja voolikut. Puhastuskomplekt 4,5 m/38 mm liitmik.
Eurovac 433 koos kallutatava plastpaagiga
Tootekood 002180
Lisateabe saamiseks külastage
| Võimsus | 3300 / 3600 W |
| Tank | 105 l |
| Alarõhk | 240 mbar |
| Õhuvool | 10700 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Kaal | 19 kg |
| Mõõtmed | K 870 L 560 P 630 mm |
| Toitepinge | 16 A |
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.

Juha Saarivirta
+358 44 576 7029



