Eurovac 429 läga
Uus Eurovac 423 Slurry on spetsiaalselt mõeldud teemantpuurimisel ja -saagimisel kasutatavate vedelike taaskasutamiseks.
Seadme pump pumpab vedeliku lõiketerale, kust see imetakse imipumba abil tagasi paaki.
Paak sisaldab 700 µm nailonist filtrikotti, mis kogub tahkeid aineid.
Vaakum on varustatud ka reguleeritava kraaniga veevoolu muutmiseks ja 1″ tuletõrjevooliku liitmikuga, mis võimaldab hõlpsasti kinnitada väljavoolikut.
Eraldi äravooluvoolik võimaldab hõlpsasti mahutit täielikult tühjendada.
Tolmuimeja sobib ideaalselt ka vee imemiseks, näiteks veekahjustuse korral, kui vett saab näiteks kanalisatsiooni juhtida.
Eurovac 429 läga
Tootekood 002455
Lisateabe saamiseks külastage
| Võimsus | 2400 W |
| Pumba võimsus | 100 l/min |
| Pumba võimsus | 0,37 kW |
| Tank | 62 l |
| Alarõhk | 245 mbar |
| Kaal | 26 kg |
| Mõõtmed | K 970 L 520 S 630 |
| Toitepinge | 16 A |
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.

Juha Saarivirta
+358 44 576 7029



