Eurovac 53 vaatimur
Imemisseade on paigaldatud avatud 200-liitrise trumli peale. Trummelimurit saab kasutada igasuguse prahi (sealhulgas vedelike, tööprahi ja tuha) imemiseks. Suuremate vedelikukoguste tolmuimeja on varustatud ujuvkorviga, mis piirab vedeliku taseme liiga kõrget tõusu. Trummel võib olla varustatud ratta- või kahveltõstukiplatvormiga. Loksutajatüüpi tärnifiltri filtripindala on 2 m². Selle tõhusus võimaldab kasutada pikka imemisvoolikut, mille läbimõõt on nt 38, 50 või 76 mm.
Eurovac 53 vaatimur
Tootekood 003038
Lisateabe saamiseks külastage
| Võimsus | 3600 W |
| Tank | 200 l |
| Alarõhk | 250 mbar |
| Õhuvool | 10500 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 42 kg |
| Mõõtmed | K 1870 L 850 P 1250 mm |
| Toitepinge | 16 A 230 V |
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.

Juha Saarivirta
+358 44 576 7029



