Tecnoil 220IF
Tecnoil 220IF vedelikupuhasti on mitmekülgne masin, mis sobib ideaalselt laastude imemiseks ning õli ja lõikevedelike tagasivõtmiseks.
Tänu kompaktsele konstruktsioonile ja kasutusmugavusele on seda lihtne ühest töökohast teise viia.
Tecnoil 220IF vedelikueemaldaja tugev teraskonstruktsioon ja kvaliteetsed materjalid tagavad pika kasutusaja ja suurepärase töövõime ka nõudlikes tingimustes.
Seade filtreerib tõhusalt õhku, eemaldades tolmu ja lisandeid.
3D-supervõrk-filter ja sõelkorv eraldavad tõhusalt tahked ja vedelikud, samas kui polüpropüleenist filter hoolitseb vedelikupoole eest.
Tolmuimeja on standardselt varustatud 3 m pikkuse imemisvoolikuga ja 50 mm puhastusvoolikuga.
Tecnoil 220IF
Tootekood 002488
Lisateabe saamiseks külastage
| Võimsus | 3 kW |
| Vedeliku mahutavus | 220 l |
| Tahkete ainete maht | 40 l |
| Alarõhk | 295 mbar |
| Õhuvool | 318 m3/h |
| Helitase | 78 dB |
| Kaal | 185 kg |
| Mõõtmed | K 145 L 72 S 175 cm |
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.

Juha Saarivirta
+358 44 576 7029



