Eurovac 53 Väike suruõhk
Spetsiaalne tolmuimeja, mis on mõeldud kasutamiseks rasketes tingimustes ja mille tööks ei ole vaja elektrit. Sellel on kergesti tühjendatav 50-liitrine paak ja raputiga puhastatav tähtfilter, mille filtripindala on 1,5 m².
Masin suudab imeda nii kuiva kui ka märga prahti ja vedelikke ilma filtrit eemaldamata. Selle tõhusus võimaldab kasutada pikka vaakumvoolikut läbimõõduga 38 mm.
Liiga väikesed ja liiga pikad suruõhuvoolikud põhjustavad suurt rõhulangust, mis viib võimsuse kadumiseni.
Eurovac 53 Väike suruõhk
Tootekood 003033
Lisateabe saamiseks külastage
| Võimsus | Suruõhk |
| Tank | 50 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 3333 l/min |
| Helitase | 87 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 22 kg |
| Mõõtmed | K 1020 L 510 mm |
| Soovitatav töörõhk õhk | üle 6 baari / 1200l/min |
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.

Juha Saarivirta
+358 44 576 7029



