Eurovac 53 4800
Võimas tolmuimeja rakendusteks, kus on vaja suurt imemisvõimsust ja vastupidavust. Seade on standardselt varustatud tsentraalse tolmuimejaga.
Tähekujuline filter, mille pindala on 2 m².
Valikuline HEPA 13 filtreerimine ja filtri elektriline vibratsioonipuhastus (käsitsi lülitist) on saadaval.
Võib kasutada 50, 63 või 76 mm läbimõõduga imivoolikut.
Eurovac 53 4800
Tootekood 003050
Lisateabe saamiseks külastage
| Võimsus | 4800 W |
| Tank | 60 l |
| Alarõhk | 400 mbar |
| Õhuvool | 7800 l/min |
| Helitase | 84 dB |
| Filtri materjal | tetratex |
| Kaal | 100 kg |
| Mõõtmed | K 1350 L 660 P 940 |
| Toitepinge | 16 A 400 V 50 Hz |
Meie seadmete ja tarvikute müügieksperdid vastavad hea meelega teie küsimustele.

Juha Saarivirta
+358 44 576 7029



